Приєднуйтесь

ІНВЕСТИЦІЇ

      Інвестиційні проекти та їх грамотний супровід є саме тією послугою, яка вимагає до себе підвищеної уваги. Справа в тому, що на сьогоднішній день ця проблема вважається досить актуальною. Завдяки залученню професійних і кваліфікованих спеціалістів можна значно знизити можливі ризики, створюючи приємні умови для того, щоб кожен проект був реалізований на високому рівні. Звертаючись за допомогою в компанію «Агротехбуд», ви можете бути впевненими в тому, що отримаєте якісний супровід та аналіз інвестиційних проектів на кожному етапі.

Навіщо потрібно проведення інвестиційних проектів? Завдяки ним підприємець може знайти відповідних інвесторів, які готові вкладати свої фінанси в розвиток компанії. Це є особливо важливим, коли ви починаєте новий бізнес і бажаєте швидше «поставити» його на ноги.

Супровід проектів інвестицій являє собою оцінку тих ризиків, які можуть мати місце в процесі проведення проекту. При цьому також ведеться оцінювання привабливості підприємства для потенційних інвесторів, аналіз наслідків в плані оподаткування, проведення експертизи правових документів на різну нерухомість, розробка договорів, які необхідні для реалізації інвестиції. У чому перевага даної послуги? Ви отримуєте повноцінний юридичний супровід та кваліфіковані консультації, які допоможуть швидше знайти відповідного інвестора.

За результатами виконання робіт замовнику передається “Бізнес-план”

(маркетинговий блок, виробничо-технологічний блок, управлінський блок, фінансово-економічний блок, техніко-економічне обгрунтування, фінансово-економічне обґрунтування, попередній економічний розрахунок, резюме інвестиційного проекту)


До складу документів входить:

- друкований документ в одному примірнику (повнокольоровий друк);

- електронні копії документів  в форматі PDF і MS Word в одному примірнику;

- загальний обсяг - 30-50 стор. основного документа і додатки 20-70 сторінок

(шрифт - Arial, розмір шрифту - 11 pt., міжрядковий інтервал - 1, формат A4;

оформлення - у вигляді брошури, стилізований титульний лист).

- електронний інтерактивний документ у форматі MS Excel;

- презентацію в МS PPT

До галереї

Справжній будівельник повинен побудувати 3 будівлі:

ресторан, бордель, автосалон

ТОВ АГРОТЕХБУД

Домашня Агро Промислове Обладнання Проектування Інвестиції Контакти