Приєднуйтесь

РЕЗЕРВУАРИ

Лагуна являє собою котлован, викопаний у землі, вистланий зсередини армованою ПВХ плівкою товщиною від 0,8 до 1,5 мм або HDPE мембраною 1,5-2 мм. Грунт, вийнятий з котловану, використовується для створення замкнутої дамби по периметру. Заглиблення щодо рівня землі залежить від рельєфу місцевості, рівня грунтових вод і виробничої необхідності. Подача гною в лагуну проводиться насосом, встановленим у попередньому гноєзбірнику біля приміщень свинокомплексу, по ПВХ трубопроводу діаметром від 160 до 250 мм, прокладеному нижче глибини промерзання грунту. Іноді подача і викачка гною здійснюється по одному і тому ж трубопроводу.

     Сучасні гноєсховища можуть бути виготовлені з бетону, нержавіючої сталі або плівки ПВХ або HDPE. Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки.

         Оптимальним з точки зору займаної площі і найпоширенішим варіантом гноєсховища в Європі є бетонні гноєзбірники. Найбільш дешевий варіант ємності для зберігання такого великого об'єму рідких речовин - заглибленні  ізольовані або відкриті плівкові гноєсховища - лагуни.Сучасні гноєсховища можуть бути виготовлені з бетону, нержавіючої сталі або плівки ПВХ або HDPE. Кожен з варіантів має свої переваги і недоліки.


Оптимальним з точки зору займаної площі і найпоширенішим варіантом гноєсховища в Європі є бетонні гноєзбірники. Найбільш дешевий варіант ємності для зберігання такого великого об'єму рідких речовин - заглибленні  ізольовані або відкриті плівкові гноєсховища - лагуни.

Пропонуємо залізобетонні (до 40 000 м.куб.) резервуари та ПВХ, HDPE лагуни без обмеження по обєму.

Будівельний парадокс:

напильник не пиляє,

рубанком взагалі неможливо рубати

До галереї

ТОВ АГРОТЕХБУД

Домашня Агро Промислове Обладнання Проектування Інвестиції Контакти